کانال تلگرام

این سایت متعلق به شرکت سها طوس (www.sohatoos.com) می باشد.
 • 12:26

  تهران

 • 08:56

  لندن

 • 11:56

  دبی

 • 15:56

  شانگهای

 • 10:56

  ترکیه

مهاجرت به اتریش از طریق ثبت شرکت

exclamation point

 

با ثبت شرکت در اتریش می توان اقامت این کشور را همزمان برای دو خانواده اخذ نمود. با ثبت یک شرکت، مدیر عامل و سهامدار شرکت به همراه خانواده هایشان واجد شرایط مهاجرت به اتریش خواهند شد.  این شرکت باید برنامه بیزنسی داشته باشد. در نظر داشته باشید داشتن مدرک دانشگاهی لیسانس یا بالاتر برای سهامداران شرکت الزامیست. همچنین سرمایه اولیه شرکت حداقل ۳۵۰۰۰ یورو بوده که نصف این مبلغ به حساب اتریشی واریز شده و پس از مهاجرت به اتریش، قابل برداشت می باشد. کسب و کار در اتریش با توجه به شرایط مساعد اقتصادی و سطح مالیاتی نسبتا پایین با امکان بهره مندی از معافیت ها، می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای متقاضیان مهاجرت به اروپا باشد. مهاجرت چند خانواده با یک شرکت باعث صرفه جویی در هزینه

های اقامت و اداره شرکت می شود.

 

مزایای مهاجرت به اتریش از روش ثبت شرکت:

۱- مهاجرت به اروپا برای مدیر عامل و سهامدار به همراه خانواده هایشان همزمان با ثبت یک شرکت

۲- مالیات بر درآمد در اتریش تا ۲۵ % سالانه

۳ -عدم محدودیت سنی متقاضی مهاجرت به اتریش

۴-امکان رفت و آمد آزادانه و زندگی در تمام کشورهای حوزه شنگن

۵- سهولت در تمدید مجوز اقامت اروپا

۶- امکان بهره مندی از معافیت های مالیاتی

۷-استفاده از بیمه بازنشستگی و درمانی در صورت مهاجرت به اتریش

ثبت شرکت و استارت بیزینس انواع متفاوتی در اتریش دارد.

 • در ثبت شرکت با مسئولیت محدود که از انواع بسیار محبوب شرکت های تجاری می باشد، فرد متقاضی باید حداقل ۳۵ هزار یورو به حساب شرکت به عنوان سرمایه اولیه واریز نماید. صرف هزینه های ثبت شرکت با مسئولیت محدود در حدود ۲-۴ هزار یورو است و ۳۵ هزار یورو برای مخارج شرکت در حساب شرکت قرار خواهد گرفت.
 • نوع دیگری ازثبت شرکت نوع سهامی عام است که نیاز به حداقل ۱۰۰ هزار یورو سرمایه اولیه دارد. البته در این نوع از شرکت ها سرمایه را می توان از فروش سهام به سرمایه گذاران تهیه نمود.
 • ثبت شرکت با مشارکت عمومی روش دیگری از ثبت شرکت می باشد که در آن همکاری و مشارکت ۲ یا چند فرد حقیقی یا حقوقی مورد نیاز می باشد.

یکی از راه های غیر مستقیم مهاجرت به اتریش از طریق ثبت شرکت استخدام فرد در شرکت همسر وی می باشد. در این روش فردی که استخدام به استخدام شرکت در می آید باید از جدول امتیازی که در بخش جاب سیکر (Job seeker) ارائه گردید امتیاز مناسبی را اخذ نماید تا بتوان وی را به راحتی در شرکت استخدام نمود. در این روش فردی که استخدام یک شرکت اتریشی که مالک آن همسرش می باشد می شود از همان ابتدا کارت اقامت کاری دوساله اخذ می نماید