کانال تلگرام

این سایت متعلق به شرکت سها طوس (www.sohatoos.com) می باشد.
 • 17:24

  تهران

 • 13:54

  لندن

 • 16:54

  دبی

 • 20:54

  شانگهای

 • 15:54

  ترکیه

چرا اقامت اسپانیا طرفداران زیادی دارد؟

exclamation point

 

 

 

همان طور که می دانید اقامت اسپانیا (از طریق تمکن مالی) نیاز به هیچ گونه سرمایه گذاری وانتقال پول به اسپانیا ندارد و برای دریافت اقامت کشور اسپانیا برای تمام اعضا خانواده ،تنها لازم است نشان دهید وضعیت مالی وشغلی مناسبی در ایران دارید.

 

جذاب بودن اقامت اسپانیا دلایل دیگری هم دارد که به چند مورد از آنها اشاره می کنیم :

 

زمان دریافت این اقامت بسیار کوتاه است ،به این معنی که اگر مدارک شغلی ومالی مورد قبولی داشته باشید فقط ۳ ماه طول می کشد تا کارت اقامت اسپانیا را برای تمام اعضا خانواده تان بدست آورید.

 

مزایای اقامت اسپانیا (بدون سرمایه گذاری)

تحصیل رایگان فرزندان در مدارس ودانشگاه های اسپانیا

آموزش رایگان زبان اسپانیایی به تمام اعضا خانواده

بیمه ودرمان رایگان برای تمام اعضا خانواده

با کارت اقامت اسپانیا ،دیگر به ویزا برای سفر به اروپا نیازی ندارید وآزادانه به هر تعداد وهر زمان می توانید به تمام اروپا سفر کنید.

نیازی به سرمایه گذاری وانتقال پول به اسپانیا وجود ندارد.

هر زمان که علاقه داشته باشید می توانید در اروپا (اسپانیا) زندگی کنید.

خدمات کشور اسپانیا به دارندگان کارت اقامت این کشور ،بسیار گسترده است وپس از گذشت چند سال می توانید برای دریافت پاسپورت اسپانیا اقدام نمائیدکه لازمه رعایت قوانین وشرایط مربوطه می باشد.

 

نکته مهم : دریافت کارت اقامت اسپانیا بسیار با ارزش وبه همان اندازه مشکل است اما موسسه حقوقی vip group با تکیه بر تجربه چندین ساله وکلای اسپانیایی و ایرانی مستقر در دفاتر رسمی اسپانیا وایران اعتبار زیادی فراهم نموده وخانواده های ایرانی بسیاری رابه اقامت کشور اسپانیا رسانیده است.

 

مدارک لازم جهت اخذ اقامت اسپانیا بدون نیاز به سرمایه گذاری ( از طریق تمکن مالی )

دریافت اقامت اسپانیا با تمکن مالی

برای دریافت اقامت اسپانیا بدون نیاز به سرمایه گذاری ، مهم ترین مسئله توانایی و تجربه وکیل برای دریافت اقامت می باشد و در ابتدا می بایست شرایط شغلی مالی سرپرست خانواده توسط وکیل بررسی گردد.

 

مدارک شغلی

سند های ملکی

پرینت ۳ ماهه حساب بانکی

سپرده بانکی (در صورت وجود)

درآمد های ثابت مالی

پاسپورت تمام اعضا خانواده

مهم ترین مدارک برای بررسی شرایط متقاضی برای دریافت اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی می باشد

 

سوالات متداول اخذ اقامت اسپانیا

آیا برای تحصیل فرزندان در اسپانیا باید هزینه ای پرداخت کنیم؟

 

در صورتی که اقامت اسپانیا برای تمام اعضای خانواده اخذ گردد، فرزندان در حمایت دولت اسپانیا خواهند بود و هزینه ای برای شهریه مدارس یا دانشگاه پرداخت نمی کنید- در ابتدا توسط دولت اسپانیا آموزش زبان اسپانیایی داده می شود و پس از آن شروع به تحصیل می شود که هیچ کدام هزینه ای ندارند.

 

البته در صورتی که قصد تحصیل در موسسات و مدارس خصوصی داشته باشید، هزینه های آن به عهده خانواده می باشد.

 

آیا اجازه کار با اقامت اسپانیا داده می شود؟

 

هرگونه فعالیتی اعم از راه اندازی کار و یا مدیریت و یا خرید بیزینس و یا سرمایه گذاری در شغل و یا ثبت شرکت برای تمام اعضای خانواده امکان پذیر می باشد و از ابتدا می توان شروع به فعالیت و کسب درآمد نمود. اجازه استخدام در ادارات و شرکت ها وجود ندارد (تا قبل از دریافت اقامت دائم)

 

از چه زمانی می توانیم در اسپانیا زندگی کنیم؟

 

پس از تکمیل مدارک الزم برای دریافت اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی و موافقت کشور اسپانیا، بدون فاصله می توانید با اجاره ملک در اسپانیا و دریافت Nie از کشور اسپانیا، برای زندگی در این کشور اقدام نمایید.

 

آیا این اقامت به دریافت پاسپورت اسپانیا هم منجر می شود؟

 

جواب سوال بلی است و اما شروطی دارد که می بایست در مدت اقامت در اسپانیا رعایت گردد داشتن ملک (اجاره یا خرید) در کشور اسپانیا، ثبت نام کردن فرزندان جهت تحصیل در اسپانیا، عدم وجود تخلف در مدت اقامت، رعایت شرط حضور در مدت اقامت و آشنایی با زبان و فرهنگ مردم اسپانیا، مهمترین شرایط دریافت پاسپورت معتبر اسپانیا می باشند.

 

آیا فرزندان بالاتر از ۱۸ سال هم اقامت دریافت می کنند؟

 

به طور کلی اقامت اسپانیا برای اعضای یک خانواده و فرزندان کمتر از ۱۸ سال می باشد ولی نکته مهم این است که اگر وابستگی فرزندان به خانواده (از لحاظ مالی و عاطفی) اثبات گردد و سن آنها بیشتر از ۲۱ سال نباشد، می توانید برای آنها هم اقامت خانوادگی همزمان دریافت نمایید.

 

معایب اقامت تمکن مالی اسپانیا چیست؟

 

باتوجه به اینکه پروسه دریافت اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی نیاز به تجربه و تخصص وکیل معتمد دارد، در صورتی که اقدام غیرحرفه ای انجام دهید، ویزای اقامت ریجکت می گردد و پروسه پیچیده ای در انتظارتان خواهد بود – یکی دیگر از مشکلات این نوع اقامت مدت طولانی دریافت پاسپورت اسپانیا می باشد که حداقل ۷ سال زمان خواهد برد.