کانال تلگرام

این سایت متعلق به شرکت سها طوس (www.sohatoos.com) می باشد.
 • 16:21

  تهران

 • 12:51

  لندن

 • 15:51

  دبی

 • 19:51

  شانگهای

 • 14:51

  ترکیه

اقامت مجارستان

exclamation point

اقامت از طریق ثبت شرکت در مجارستان

شما با ثبت شرکت در مجارستان در واقع یک تیر و دو نشان زده اید. شما با ثبت شرکت در مجارستان می توانید اقامت دائم و پاسپورت مجارستانی دریافت کنید و با این پاسپورت بدون گرفتن ویزای شینگن به سایر کشورهای اروپایی سفر کنید. از نظر اقتصادی مجارستان جزء کشورهای تقریباً متوسط اروپا می باشد که البته اگر با فکر و برنامه ریزی درست اقدام به ثبت شرکت در مجارستان بکنید، می توانید به سود بسیار عالی برسید. این که چقدر شرکت شما می تواند موفق باشد بیش تر به نوع مدیریت شما بستگی دارد، و کشوری که در آن سرمایه گذاری می کنید، نقش کم تری ایفاء می کند.

ثبت شرکت در مجارستان مزایای ویژه ای دارد. شما با سرمایه گذاری در مجارستان تنها باید ۱۰ درصد سود شرکت تان را به عنوان مالیات پرداخت کنید. شما در مدت زمان کوتاهی می توانید شرکت خود را ثبت و شروع به فعالیت کنید. با ثبت شرکت در مجارستان می توانید با سایر کشور های جهان به راحتی تجارت آزاد داشته باشید. برای ثبت شرکت در مجارستان فرد متقاضی باید شرایطی را در رزومه خود داشته باشد که در زیر به این شرایط اشاره میکنیم.

طرح تجاری: در گام اول شما به یک طرح تجاری نیاز دارید. این طرح تجاری باید نشان دهد که حضور شما به عنوان سهامدار/مدیر شرکت در این کشور الزامی است همچنین این طرح تجاری باید نشان دهد که سودآوری آن به نحوی است که میتواند هزینه های مدیریتی و دستمزد مدیر را تامین نماید، در این صورت شما قادر به اخذ اقامت ۳ ساله مجارستان خواهید بود.

مواردی که باید در اساسنامه شرکت تنظیم کنید

قبل از درخواست برای ثبت شرکت در مجارستان می بایست یک اساسنامه تنظیم کنید. البته اگر به موارد حقوقی این کار آشنا نیستید می توانید از دفاتر حقوقی کمک بگیرید. مواردی که باید در اساسنامه ثبت شوند، شامل موارد زیر است:

نام شرکت: نام و اسم مستعاری که معرفی شرکت شما باشد. (بهتر است از اسمی استفاده کنید که می خواهید به عنوان برند خود انتخاب کنید.)

نام اعضای شرکت: باید اسامی تمام اعضای شرکت اعم از مدیر عامل، سهام داران، کارکنان و …. در اساسنامه درج شود. البته علاوه بر نام آن ها باید آدرس و شماره تلفن و دیگر اطلاعات کلی آن ها در اساسنامه ثبت شود.

آدرس محل کار (شرکت): حتماً می بایست آدرسی را برای محل کار شرکت خود در نظر گرفته باشید. البته پیشنهاد می کنیم از آدرس های اشتباه و جعلی به هیچ عنوان استفاده نکنید، چرا که به چنین اساسنامه هایی ترتیب اثر داده نخواهد شد و در مواردی منجر به پرداخت جریمه خواهید شد. قابل ذکر است شما در هنگام ثبت شرکت باید قبض تلفن محل کارتان را نیز ضمیمه کنید که صحت آدرس محل کارتان را تائید می کند.

حوزه کاری و فعالیت شرکت: شما باید در اساسنامه شرکت کاری که می خواهید در آن فعالیت داشته باشید، یا موضوع تجارت مورد نظرتان را بنویسید.

سرمایه اولیه: در اساسنامه باید حداقل سرمایه اولیه تان برای تأسیس شرکت در کشور مجارستان را ذکر کنید. این سرمایه باید از حداقل سرمایه ثبت شرکت در مجارستان که از سوی دولت تصویب گردیده بیش تر باشد.

مواردی مانند میزان مالیات سالیانه، حق بیمه کارکنان و شرکت و …. نیز باید در اساسنامه درج شوند.

انواع شرکت های قابل ثبت در مجارستان

انواع شرکت های مختلف مادر و هولدینگ در مجارستان وجود دارند. اما اتباع خارجی که برای اولین بار اقدام به ثبت شرکت در مجارستان می کنند، تنها می توانند شرکتی از نوع مسئولیت محدود موسوم به KFT را ثبت نمایند. برای این شرکت پرداخت مالیات بسیار کم است. شما می توانید تنها یک سهام دار برای شرکتتان معرفی کنید. این سهام دار می تواند هر فردی باشد.