این سایت متعلق به شرکت سها طوس (www.sohatoos.com) می باشد.
 • 08:49

  تهران

 • 05:19

  لندن

 • 08:19

  دبی

 • 12:19

  شانگهای

 • 07:19

  ترکیه

شرایط گرفتن ویزای کانادا

exclamation point
visum_hi

مدارک مورد نیاز جهت درخواست ویزای تجاری کانادا
تمامی مدارک باید به زبان انگلیسی و یا فرانسه ترجمه رسمی شده باشند.
1- فرم های درخواست فارسی تکمیل شده
2- دو قطعه عکس 5/4 × 5/3 سانتیمتر کاملاً جدید با زمینه رنگی سفید
3- اصل گذرنامه به همراه فتوکپی صفحه اول ( صفحه مشخصات فردی ) و فتوکپی صفحاتی از گذرنامه های قدیم و جدید که حاوی روادید کشورهای مختلف در 5 سال گذشته باشد.
• هر فرد متقاضی ویزا ملزم به داشتن گذرنامه جداگانه می باشد.
• گذرنامه فرد متقاضی باید دارای حداقل دو برگ خالی باشد.
• گذرنامه فرد متقاضی باید تا 6 ماه پس از تاریخ بازگشت وی از کانادا معتبر باشد.
4- فتوکپی تمامی صفحات شناسنامه
5- مدرک نشاندهنده وضعیت مالی
• اصل گواهی بانکی جدید که بیش از یک ماه از تاریخ درخواست آن نگذشته باشد.
• تمامی حساب ها شامل جاری، پس انداز، سپرده کوتاه مدت و یا بلند مدت باید حاوی نام صاحب حساب، تاریخ افتتاح حساب، مانده حساب، تراز میانگین و یا گردش حساب باشد.
6- مدرک نشاندهنده دارایی
• برای این مورد ارائه فتوکپی مربوطه کافی است و نیازی به ترجمه و اصل سند مالکیت نمی باشد.
7- مدرک نشاندهنده هر نوع منبع درآمد ناشی از تجارت، اشتغال، اجاره، حقوق بازنشستگی و …
ویزای تجاری-کانادا کشوری در شمال قاره آمریکای شمالی و دومین کشور پهناور جهان است که بخش زیادی از خاک آن به دلیل سرمای هوا و نزدیکی به قطب شمال، خالی از سکنه‌است. ساختار حکومت در کانادا از پادشاه یا ملکه بریتانیای کبیر، دولت محوری فدرال، دو مجلس سنا و عوام، دولت‌های ایالتی و فرماندار کل که به عنوان نماینده ملکه الیزابت (یا به طور کلی پادشاه) ایفای نقش می‌کند، تشکیل شده‌است. رأی دهندگان کانادا و شهروندان نیز در قاعده این هرم قرار می‌گیرند. پادشاه کشور کانادا ملکه الیزابت دوم است که قانون به امضا و به نام او رسمیت و ضمانت اجرایی می‌یابد. این کشور با دارا بودن ۱۰ استان و ۳ ناحیه توسط دولت‌های مستقل از هم اداره می‌شود، که در مجموع زیر پوشش دولت فدرال قرار گرفته و کانادای متحد را پدید آورده‌اند. این کشور از غرب و شرق به اقیانوس اطلس و اقیانوس آرام و از شمال به اقیانوس منجمد شمالی و قاره شمالگان محدود می‌شود و از جنوب و شمال غرب با ایالات متحده آمریکا همسایه‌است. هرچند کانادا پس از روسیه بزرگ‌ترین کشور جهان است، اما جمعیت آن تنها حدود یک پنجم جمعیت روسیه است. نزدیک به ۹۰ درصد از جمعیت این کشور تا فاصله ۲۰۰ کیلومتری مرز آمریکا زندگی می‌کنند. نزدیکی جغرافیایی این کشور، به آمریکا سبب شده تا روابط اقتصادی کانادا و آمریکا بسیار گسترده باشد، به گونه‌ای که آمریکا و کانادا بزرگترین رابطه اقتصادی را در جهان دارند و حجم معاملات این دو کشور با هم از معاملات هر دو کشور دیگری در جهان بیشتر است. با این حال این رابطه اقتصادی قوی، مضراتی هم برای کانادا در پی داشته‌است. آلودگی ناشی از فعالیت کارخانه‌های آمریکایی در نزدیکی مرز دو کشور یکی از این مضرات است. کانادا منابع طبیعی فراوانی دارد. آب و هوای آن سرد و در بیشتر نقاط قطبی است. البته آب و هوا، در بخش جنوب غربی، جایی که شهر ونکوور در آن قرار دارد، معتدل است. آبشار نیاگارا، عریض‌ترین آبشار جهان هم در این کشور قرار دارد. این کشور تا سال ۱۷۱۳ مستعمره فرانسه بود. در این سال انگلیس کنترل آن را در دست گرفت. در قرن نوزدهم کانادا استقلال یافت. این کشور عضو کشورهای همسود (مشترک‌المنافع) است. کنفدراسیون کانادا، زیر تشریفات سلطنت مشروطه مرتبط با پادشاهی متحده اداره می‌شود.
پایتخت کانادا شهر اتاوا است، محلی که در آن مجلس کشور و خانهٔ فرماندار کل قرار دارد. او به صورت تشریفاتی رئیس مملکت است و به عنوان نماینده ملکه الیزابت دوم در کانادا، مستعمرهٔ سابق بریتانیای کبیر، زندگی می‌کند.
بر پایه آمار ۲۰۰۶ (میلادی)، ۱۳۸٬۰۷۵ فارسی‌زبان در کانادا زندگی می‌کنند.

اطلاعات بیشتر در مورد کانادا
ویزای موقت Temporary Visit Visa

فرم مشخصات خانواده
فرم مشخصات شغلی
فرم مشخصات فردی کشور کانادا

взлом одноклассников взлом паролей бесплатно вот такой vzlom2014.ru

جهت درخواست مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را تکمیل کنید:

 1. *
 2. ایمیل صحیح وارد نمایید