کانال تلگرام

این سایت متعلق به شرکت سها طوس (www.sohatoos.com) می باشد.
 • 07:48

  تهران

 • 04:18

  لندن

 • 07:18

  دبی

 • 11:18

  شانگهای

 • 06:18

  ترکیه

ویزا کارت

exclamation point

ویزاکارت و مسترکارت چیست؟
کارتهای مستر و ویزا دارای شماره ۱۶ رقمی هستند که میتوانند به یک حساب بانکی نیز متصل باشند. ویزا کارت و مستر کارت پدیده ایست جدید و همه گیر در عرصه مبادلات بین المللی و تجاری , به دلیل در دسترس بودن اینترنت و مالیاتهای فوق العاده کم نسبت به حواله های بانکی اکثر شرکتها و بعلاوه اشخاص می توانند مبادلات مالی خود را از طریق اینترنت انجام داده و واسطه های تجاری را که در کشورها و میادین تجاری اقامت داشته اند از پیش پا برداشته و به صورت مستقیم با کمپانیهای معتبر همکاری کنند، همچنین یکی دیگر از مشکلات، حمل پول و بحث امنیت انتقال وجوه میباشد که با کارتهای اعتباری این مشکل از پیش پا برداشته شده و نگرانی افراد را تحدید نمیکند چرا که حتی اگر کارتی سرقت شود به دلیل pin کد اختصاصی که فقط و فقط دارنده کارت به آن دسترسی دارد تخلیه مالی امکان پذیر نمی باشد.
مسترکارت و ویزا دو نوع از کارتهای اعتباری معتبر جهان میباشند که با داشتن بیش از ۱۴۰ شعبه نمایندگی در کشورها و همینطور با دارا بودن ۳,۰۰۰,۰۰۰ دستگاه پایانه ATM , POS در رتبه اول مبادلات مالی قرار دارند .
و از دیگر مزایای مستر کارت , ویزا کارت نیز می توان به کارمزدهای ناچیز ، دریافت صورت حساب روزانه و رایگان ، نقد کردن وجوه از دستگاههای خود پرداز (ATM) ، خرید از تمامی فروشگاههای بین المللی ، خرید از تمامی فروشگاههای اینترنتی ، تبادل مالی با شرکتهای بین المللی ، انتقال پول از شعب ارزی کشور ، صرافی ها ، بانکهای اینترنتی و مبادلات در این مورد را اشاره نمود .
-مزیت کارت شما چیست؟
۱- کارتها در بانک به نام شما ثبت می شوند
یک کارت بین المللی است که در تمام دنیا قابلیت برداشت وجه و خرید کردن را دارا می باشد.
چون در کشوری غیر از ایران صادر می گردد مشکلاتی نظیر تحریم و غیره شامل آن نمی گردد.
هزینه نگهداری سالیانه ندارد و کارت به مدت ۳ سال معتبر می باشد
کارت به صورت فیزیکی صادر می گردد و به جرات می توان گفت کارتی با این مدت اعتبار و مزایا در ایران وجود ندارد.
۲-کارت Debit یا پیش پرداخت چیست؟ بااین نوع کارتها شما از قبل مبلغی را به عنوان سپرده در کارت واریز می نمایید و به همان نسبت خرید های آنلاین انجام می دهید و یا از دستگاهها پول برداشت می نمایید.
ولی کارتهای اعتباری بنا به اعتبار و کارکرد حساب مشتری، قابلیت منفی شدن دارند و بصورت پرداخت آینده، با بانک تسویه حساب خواهند شد. طبیعتاً کارتهایی که ما صادر مینماییم از نوع پیش پرداخت می باشند.
آیا می دانید شما فقط با در دست داشتن یک عدد ۱۶ رقمی و کد امنیتی سه رقمی و تاریخ انقضا ( Exp Date ) می توانید در تمامی سایتهایی که ویزاکارت می پذیرند به صورت آنلاین پرداخت کنید و خرید نمایید . آیا امکان برداشت پول نقد از مستر کارت و ویزا کارت در ایران هم هست
با مستر کارت و ویزا کارت در ایران تنها می توانید خرید اینترنتی انجام دهید. برداشت پول نقد از مسترکارت فیزیکی در بیش از ۱۸۰ کشور جهان امکان پذیر است که در حال حاضر ایران جز این کشورها نیست.
آیااز ویزا کارت جهت رزرو هتل در اروپا می توان استفاده نمود؟
در صورتی که اعتبار ویزا کارت خریداری شده بیش از صورتحساب پرداختی بابت رزرو هتل باشد شما میتوانید برای رزرو هتل این کارت استفاده نمایید.