اقامت استرالیا

cityscape_image_of_sydney,_australia_with_harbour_bridge_590390942

اقامت استرالیا:

کشور استرالیا ششمین کشور پهناور جهان است. زبان رسمی آن ها انگلیسی است. پایتخت این کشور شهر کانبرا می باشد. سیدنی و ملبورن از شهر های بزرگ کشور استرالیا می باشند.

اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری به دو روش صورت می گیرد.

۱٫ویزای ۱۸۸ یا همان ویزای کارآفرینی استرالیا:

در این ویزا شخص تعهد می کند پس از ورود به استرالیا بیزنسی راه اندازی نماید و از این طریق اقامت دائم را دریافت نماید.

  1. ویزا سرمایه گذاری استرالیا:

متقاضی در این روش حداقل ۱٫۵ میلیون دلار استرالیا را برای مدت ۴ سال در استرالیا سرمایه گذاری می کند و بدینوسیله اقامت موقت استرالیا را دریافت می کند و پس از آن اقامت موقت را تقدیم به اقامت دائم می نماید.

برخی از شرایط اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری به شرح زیر می باشد.

۱٫سن متقاضی کمتر از ۵۵ سال باشد.

۲٫متقاضی آیلتس حداقل ۶ را داشته باشد.

۳٫طرح تجاری مربوط به یک ایده ابتکاری که منجر به تجاری سازی یک محصول و یا ارائه خدمات نوین در استرالیا گردد.

۴٫حداقل دارایی متقلضی و شریک زندگی اش ۸۰۰ هزار دلار استرالیا باشد.

۵٫حداقل سرمایه مورد نیاز ۲۰۰ هزار دلار استرالیا است که می بایست در تجارت مورد نظر سرمایه گذاری شود.

۶٫حداقل ۱۰ درصد از بودجه توافق شده را متقاضی ۱۲ ماه قبل از شروع فعالیت باید به سازمان کارآفرینی استرالیا پرداخت نماید.

با داشتن شرایط ذکر شده کارآفرینان و سرمایه گذاران اقامت ۴ ساله استرالیا را دریافت می نمایند که در نهایت منجر به اخذ اقامت دائم استرالیا خواهد گردید.

اقامت استرالیا از طریق کار:

در این روش فاکتور هایی از جمله سن، سابقه، مدرک تحصیلی، و نمره زبان دخیل هستند. این روش منجر به اخذ اقامت دائم استرالیا خواهد شد.

اخذ اقامت استرالیا از طریق ویزا کار SUB CLASS 189:

برای افراد متخصص می باشد. متقاضیان پس از تایید APPLICATION توسط دولت استرالیا، دعوتنامه ای دریافت می کنند. در این روش شغل متقاضی می بایست جزء مشاغل مورد نیاز دولت استرالیا باشد. سن متقاضی باید بین ۱۸ تا ۵۰ سال باشد. سابقه کاری در زمینه ی رشته تحصیلی داشته باشد و مدرک زبان نیز اراده دهد. مجموع امتیازی که متقاضی  از این شرایط داشته باشند منجر به ویزای کار می شود.

اخذ اقامت استرالیا از طریق ویزای کار استرالیا SUBCLASS 190:

این ویزا مخصوص افرادی است که اسپانسر ایالتی دارند. کسب این ویزا نیز بر اساس امتیاز بندی بوده و در این روش ایالت تعهدی ۲ ساله مبنی بر حضور در آن ایالت خواهد گرفت.

اقامت استرالیا از طریق ازدواج:

در صورتی که همسر متقاضی مقیم استرالیا باشد یا اقامت دائم این کشور را اخذ کرده باشد متقاضی می تواند درخواست اخذ اقامت دائم کند. به منظور اخذ اقامت استرالیا از طریق ازدواج علاوه بر شرایط ذکر شده متقاضی باید از سمت دولت استرالیا از نظر شرایط مالی شریک زندگی و سلامت و شرایط پزشکی مورد بررسی قرار گیرد.

استرالیا

شرکت سهاطوس با ۲۵ سال سابقه در زمینه ی اخذ ویزا و اقامت در کشورهای آمریکا، انگلستان، کانادا و کشور های حوزه شنگن فعالیت می‌کند. این شرکت با تیم کارشناسان زبده و با پشتکار شما را در پروسه های سخت دریافت ویزا و اقامت اعم از پذیرش تحصیلی، دریافت وقت از سفارتخانه ها، ساده کردن پروسه ی دریافت ویزا و فراهم نمودن مدارک لازم، یاری می کند.

در صورت تمایل به دریافت مشاوره رایگان و راهنمایی قدم به قدم پروسه ی دریافت ویزا و اقامت با کارشناسان ما تماس بگیرید : ۰۹۱۲۷۱۳۶۸۳۱