اقامت اتریش

otrish2

اقامت اتریش

معرفی کشور اتریش:

اتریش یکی از کشور های اروپای مرکزی می باشد. پایتخت آن وین است. این کشور از شمال با آلمان و جمهوری چکْ از شرق با اسلواکی و مجارستان، از جنوب با ایتالیا و اسلوونی و از غرب با اتریش و سوییس و لیختن اشتاین هم مرز است. اتریش دارای ۹ ایالت است. زبان رسمی این کشور آلمانی می باشد. واحد پول این کشور یورو می باشد.

اقامت در اتریش از طریق تحصیل:

افرادی که در حال تحصیل در دانشگاه های سراسری می باشند، برای تحصیل در دانشگاه های رایگان اتریش می توانند اقدام نمایند. مدرک زبان آلمانی مورد نیاز برای قبولی در دانشگاه های اتریش A2 می باشد. بیمه دانشجویی برای دانشجویان در اتریش الزامی بوده و در ماه مبلغ ۵۰ یورو می باشد. ترم اول دانشگاه های اتریش در زمستان ماه اکتبر و ترم دوم ابتدای ماه مارچ در تابستان آغاز می شود. دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی جزء مراکز آموزشی کشور اتریش به شمار می روند که هر دو مدرک معتبر دارند و مورد تایید وزارت علوم ایران می باشند. کسب بورسیه تحصیلی در اتریش در زمان تحصیل وجود دارند.

اقامت اتریش از طریق سرمایه گذاری:

اقتصاد کشور اتریش جزء اقتصاد های برتر در دنیا می باشد. در اتریش سرمایه گذارانی که شرایط معین را دارا باشند کارت قرمز سفید قرمز را دریافت میکنند که نشان دهنده ی اجازه کار و اقامت است.

اقامت اتریش از طریق ثبت شرکت:

معمول ترین نوع ثبت شرکت در اتریش ثبت شرکت با مسئولیت محدود می باشد. مدارکی که برای ثبت شرکت اتریش لازم می باشد.

۱٫تعیین نام شرکت

۲٫پر کردن فرم های لازم

۳٫اسکن پاسپورت سهام داران و مدیرعامل

۴٫طرح توجیه اقتصادی

۵٫سند مالکیت و پرینت حساب بانکی شخص متقاضی

۶٫کپی از آخرین مدرک تحصیلی

۷٫وکالتنامه که باید توسط موکل امضا شود.

فرد متقاضی پس از ارائه فعالیت تجاری می تواند برای خود و خانواده اش تقاضای اقامت اتریش را داشته باشد.

اقامت اتریش از طریق خرید ملک:

متقاضی می تواند پس از خرید ملک و یا مستغلات به ارزش ۵۰۰ هزار یورو برای دریافت اقامت اتریش اقدام نماید. امکان دریافت اقامت برای همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال در این روش امکان پذیر می باشد. لازم به ذکر است فرد متقاضی در این روش اجازه کار ندارد. پس از گذشت ۳ تا ۵ سال از دریافت اقامت موقت متقاضی می تواند برای اقامت دائم اقدام نماید.

اقامت اتریش از طریق کارآفرینی:

در این روش امکان اخذ اقامت دائم پس از گذشت ۳ سال وجود دارد. مبلغ مالیت در اتریش ۲۵ درصد بودهو به همین دلیل سرمایه گذاران تمایل زیادی به سرمایه گذاری در این کشور را دارند. پاسپورت معتبر، شناسنامه، جواز تاسیس شرکت، آدرس محل شرکت، میزان سرمایه، نوع فعالیت، داشتن حداقل ۳۵ هزار یورو برای شرکت مسئولیت محدود موارد مورد نیاز برای ثبت شرکت در اتریش می باشد.

اتریش

شرکت سهاطوس با ۲۵ سال سابقه در زمینه ی اخذ ویزا و اقامت در کشورهای آمریکا، انگلستان، کانادا و کشور های حوزه شنگن فعالیت می‌کند. این شرکت با تیم کارشناسان زبده و با پشتکار شما را در پروسه های سخت دریافت ویزا و اقامت اعم از پذیرش تحصیلی، دریافت وقت از سفارتخانه ها، ساده کردن پروسه ی دریافت ویزا و فراهم نمودن مدارک لازم، یاری می کند.

در صورت تمایل به دریافت مشاوره رایگان و راهنمایی قدم به قدم پروسه ی دریافت ویزا و اقامت با کارشناسان ما تماس بگیرید : ۰۹۱۲۷۱۳۶۸۳۱