اقامت مجارستان

majares

اقامت مجارستان:

مجارستان کشوری است در اروپای مرکزی که پایتخت آن شهر بوداپست می باشد. زبان رسمی این کشور زبان مجاری است.

اخذ اقامت مجارستان از طریق ثبت شرکت:

میزان مالیات در لهستان تنها ۱۰ درصد از سود شرکت می باشد. فرد متقاضی ابتدا نیاز به یک طرح تجاری دارد. این طرح باید نشان دهنده ی حضور فرد متقاضی در این کشور به عنوان سهامدار و یا مدیر شرکت الزامی می باشد. سود آوری شرکت باید به نحوی باشد که بتواند هزینه های مدیریتی را تامین کند. در این روش فرد متقاضی قاذر به اخذ اقامت ۳ ساله مجارستان خواهد شد.

مدارک مورد نیاز ثبت شرکت در انگلستان :

مدارک نداشتن سوابق کیفری، ارائه ID CARD ، کارت ملی و شناسنامه، ارائه مدارک ازدواج ارائه مدارک نشان دهنده تمکن مالی مثل سند ملکی، داشتن پاسپورت معتبر، تمامی اطلاعات شخصی و اطلاعات تماس، مدارک گردش حساب بانکی

اقامت مجارستان از طریق کار:

برای اخذ اقامت لهستان از طریق اخذ ویزای کار، متقاضی باید از کارفرما دعوتنامه داشته باشد. این ویزا دارای شرایط خاص می باشد. کارفرما ابتدا باید درخواست نیروی کار را به اداره مهاجرت لهستان بدهد و این اداره اقدام به چاپ آگهی بین المللی برای نیروی کار کند. اگر چه موسسات کاریابی مجارستان نیز می توانند به فرد متقاضی در زمینه ی پیدا کردن کار کمک کنند.

اخذ اقامت مجارستان از طزیق سرمایه گذاری:

یکی از انواع روش های اخذ اقامت مجارستان، اخذ اقامت ازطریق سرمایه گذاری خودحمایتی می باشد. سرمایه مورد نیاز ۳۶۰هزار یورو می باشد.

مجار

شرکت سهاطوس با ۲۵ سال سابقه در زمینه ی اخذ ویزا و اقامت در کشورهای آمریکا، انگلستان، کانادا و کشور های حوزه شنگن فعالیت می‌کند. این شرکت با تیم کارشناسان زبده و با پشتکار شما را در پروسه های سخت دریافت ویزا و اقامت اعم از پذیرش تحصیلی، دریافت وقت از سفارتخانه ها، ساده کردن پروسه ی دریافت ویزا و فراهم نمودن مدارک لازم، یاری می کند.

در صورت تمایل به دریافت مشاوره رایگان و راهنمایی قدم به قدم پروسه ی دریافت ویزا و اقامت با کارشناسان ما تماس بگیرید : ۰۹۱۲۷۱۳۶۸۳۱