اقامت لهستان

lahstan

اقامت لهستان:

لهستان کشوری است در مرکز اروپا. لهستان دارای ۱۶ استان است و پایتخت آن ورشو می باشد. زبان رسمی این کشور لهستانی است.

اقامت لهستان از طریق تحصیل:

پس از گذراندن دوره ی تحصیلی در لهستان به متقاضی فرصت ۶ ماهه ای اعطا می شود و در صورت یافتن شغل مناسب متقاضی می تواند بعد از ۳ تا ۵ سال زندگی در لهستان اقامت دائم این کشور را اخذ نماید. مدت زمان تحصیل در لهستان در دوره کارشناسی ۳ ساله و به زبان انگلیسی می باشد.

اقامت لهستان از طریق کار:

به منظور اخذ اقامت لهستان از طریق کار، متقاضی باید پیشنهاد شغلی معتبری از کارفرما داشته باشد. اخذ این نوع ویزا پس از گذشت مدت ۳ تا ۵ سال زندگی در لهستان منجر به اخذ اقامت دائم می گردد. ارسال دعوتنامه دارای شرایط خاص می باشد. کارفرما باید درخواست خود را به مدت ۳ ماه در روزنامه های لهستان منتشر کند و در صورتی که درخواستی وجود نداشت ۳ ماه در روزنامه های اتحادیه اروپا منتشر شود و اگر نیروی مورد نظر یافت نشد یک نیروی کار خارجی را به استخدام در بیاورد. کارفرما پس از صدور دعوتنامه باید حقوق فرد متقاضی را تقبل نماید . نیروی کار پس از ورود به لهستان میتواند پس از گذشت چند سال اقامت دائم لهستان را دریافت نماید.

اقامت لهستان از طریق سرمایه گذاری:

در این روش متقاضی اقدام به سرمایه گذاری از طریق خرید ملک و یا سرمایه گذاری در صنعت با مبلغ ۲۵۰ هزار یورو می نماید. در این روش به فرد متقاضی و همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال ویزای مولتی داده میشود و بعد از گذشت ۳ تا ۹ سال منجر به اخذ اقامت دائم لهستان می گردد.

اقامت تحصیلی لهستان:

از طریق اخذ ویزای تحصیلی می توان برای اخذ اقامت لهستان اقدام نمود. برای اخذ اقامت لهستان از طریق اخذ ویزای تحصیلی فرد متقاضی باید پس از فارغ التحصیل شدن از مدرسه اقدام به اخذ ویزای تحصیلی برای دانشگاه کند.

لهست

شرکت سهاطوس با ۲۵ سال سابقه در زمینه ی اخذ ویزا و اقامت در کشورهای آمریکا، انگلستان، کانادا و کشور های حوزه شنگن فعالیت می‌کند. این شرکت با تیم کارشناسان زبده و با پشتکار شما را در پروسه های سخت دریافت ویزا و اقامت اعم از پذیرش تحصیلی، دریافت وقت از سفارتخانه ها، ساده کردن پروسه ی دریافت ویزا و فراهم نمودن مدارک لازم، یاری می کند.

در صورت تمایل به دریافت مشاوره رایگان و راهنمایی قدم به قدم پروسه ی دریافت ویزا و اقامت با کارشناسان ما تماس بگیرید : ۰۹۱۲۷۱۳۶۸۳۱